ABD Polisinin Sokak Ortasında Bir Evsizi Vurduğu Anlar Kamerada

ABD polisi polis sokak ortasında tyükseliştığı evsiz bir kişiyi vurarak öldürdü. O anlar kameraya yansıdı ve kısa zamanda izlenme rekoru kırdı.

ABD Polisinin Sokak Ortasında Bir Evsizi Vurduğu Anlar Kamerada
02 Mart 2015 Pazartesi 21:43

ABD polisi sokak ortasında tyükseliştığı bir evsizi güpegündüz vurdu. Polisin hiç düşünmeden ve acımadan öldürdüğü anlar kameraya yansıdı. Kısa zamanda sosyal medyaya yayılan ve izlenme rekoru kıran görüntüler kocaman reaksiyon çekti.

5 EL SİLAH SESİ DUYULUYOR

Beş el silah sesinin duyulduğu görüntülerde kaldırıma çadır kuran bir evsizi uzaklaştırmaya çalışan polis, ona katkı etmek arzulayan bir kişiyi de sürükleyerek uzaklaştırıyor.

Pazar günü öğleden sonra gerçekleşen vakada beş polis memuru çevrede 'Afrika' adıyla adlandırılan evsizle tyükseliştıktan sonra, etkisiz bir vaziyete getirebilmek için yere yatırıyor. Ardından beş el ateş ediyor.

İZLENME REKORU KIRIYOR, TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Olayın sosyal medyada yayınlanmasının arkasından görüntüler tıklanma rekorları kırarken, gündüz zamanı ve cadde ortasında gerçekleşen polis şiddetine karşı tepkiler büyüyor.

'KALDIR ÇADIRINI BURADAN'

Görgü tanıkları ise polisin 'Afrika'dan kaldırıma kurduğu çadırı kaldırmasını istediğini, evsizin ise buna direndiği, bunun üstüne polisin evsizi yere yatırdıktan sonra ateş ettiğini anlatım etti. Olay yerinde öteki bir tabanca bulunmazken, evsizin üstünde silah olup bulunmadığı ise belirsizliğini koruyor. Gerçek kimliği açıklanmayan 'Afrika'nın ise olayın arkasından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

POLİSLERE SORUŞTURMA AÇILDI

Olay sosyal medyaya yansırken polisin şiddetine tepkiler çığ bunun şeklinde büyüyor ve kişiler bu şiddeti kınayan mesajlar yayınlıyor. Los Angeles polisi vakayı araştırmaya devam ettiklerini ve söz konusu polisler meselesi için tahkikat açıldığı bildirdi.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×