Efkan Ala Batman'da konuştu: Edi Bese

Batman'da vatandaşlarla bir araya gelen İçişleri Bakanı Ala, gençlerin terör örgütüne kurban verilmemesini istedi

Efkan Ala Batman'da konuştu: Edi Bese
21 Haziran 2016 Salı 08:55

İçişleri Bakanı Efkan Ala, Batman'da AK Parti İl Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Ala, Batman'da AK Parti İl Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Burada konuşan Bakan Ala, İslam dünyasında 100 yıldır istenmeyen durumların yaşandığını belirterek, Türkiye'nin komşu ülkelerinin sıkıntılı günlerden geçtiğine işaret etti. "Sadece senin oyunu almak için gelip, senin oyunu aldıktan sonra çocuklarının geleceğini karartanlarla beraber olmayın. Onların geleceğini aydınlık yapmak isteyenlerle beraber olun" çağrısında bulunan Ala, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Yaptığımız her iş, dünyanın bütün ülkeleri tarafından takip ediliyor. Kimi önümüzü kesmek için takip ediyor, kimi bize destek olmak için takip ediyor.

Türkiye nereden nereye geldi, hele o ilk geldiğimiz günler bir türkü bile söyleyebilir miyiz diye insanlar birbirine bakıp izin alma durumu hissederken şimdi 24 saat yayın yapılıyor.

Yayın içeriğini mi beğenmiyorsun gel bu çocukları yetiştirelim onlar da içeriğini güzelleştirsin.

Allah aşkına çocukları alıp dağa gönderip orada terörist yapanların arkasında durmayın onlarla birlikte olmayın, onlara hiçbir şekilde destek vermeyin ve artık batıda, doğuda denildiği gibi 'Yeter artık', 'Edi bese' deyin." 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×