Minik Erdem ilçe birincisi oldu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, düzenlenen satranç turnuvalarında birinci olan 8 yaşındaki Erdem Ege Korkmaz, bisikletle ödüllendirildi. Bisikletini ve birincilik kupasını, Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın elinden alan Korkmaz, ilerde...

Minik Erdem ilçe birincisi oldu
20 Mayıs 2017 Cumartesi 18:36

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, düzenlenen satranç turnuvalarında birinci olan 8 yaşındaki Erdem Ege Korkmaz, bisikletle ödüllendirildi. Bisikletini ve birincilik kupasını, Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın elinden alan Korkmaz, ilerde iyi bir satranççı olmak istediğini söyledi.

İlkokul ikinci sınıf öğrencisi Erdem Ege Korkmaz, düzenlenen turnuvalarda satrançta minikler ilçe birincisi oldu. Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından bisikletle ödüllendirilen Korkmaz, büyük mutluluk yaşadı. Öğretmeni Dursun Altun’un çok yardımının büyük olduğunu anlatan Erdem Ege Korkmaz, “İki yıldan bu yana satranç kurslarına gidiyorum. Satrancı çok seviyorum. Turnuvalarda birinci oldum. Bu gün de hem bisiklet, hem de birincilik kupası aldım. İlerde iyi bir satranççı olmak istiyorum. Bana destek olan öğretmenime çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×