'Hepiniz öleceksiniz, çocuklarınız da' dedi

Güney Amerika'da şu ana kadar 300'e yakın kişinin ölümüne neden olan kasırganın ABD'ye doğru geldiğini haber veren hava durumu sunucusu, "Hepiniz öleceksiniz, çocuklarınız da" diyerek izleyicileri şoke etti

'Hepiniz öleceksiniz, çocuklarınız da' dedi
07 Ekim 2016 Cuma 16:19

ABD’de Fox News hava durumu spikeri Shepard Smith, Karayipler’de 300’den fazla kişinin ölümüne yol açan Matthew Kasırgası nedeniyle ABD’lileri uyarırken biraz ileri giderek “Siz ve tanıdığınız herkes ölecek. Çocuklarınız da ölecek” dedi. Smith’in gülümseyerek bunları söylemesi ise ‘ilginç’ bulundu.

Fox News hava durumu spikeri Shepard Smith, dün Matthew Kasırgası’nın ABD’ye yaklaştığını “Batıya 20 mil kadar yaklaştı. Siz ve tanıdığınız herkes ölecek. Çünkü çok şanslı değilseniz bundan sağ kurtulamazsınız. Ve bu arada çocuklarınız da ölecek” sözleriyle anlattı.

Bu sözleri gülümseyerek söyleyen Smith, “Gece boyunca canlı yayında olacağız. Ama ben olmayacağım, bir aile düğününe gidiyorum. O yüzden dışarı çıkmanız gerekiyorsa çıkın çünkü çoğunuz donarsa beni buraya gönderirler ve benim o düğüne gitmem gerekiyor” dedi. ​

Smith’in sözleri sosyal medyada da ses getirdi. Bazı kullanıcılar hava durumu bültenini ‘en iyi komedi programı’ diye nitelerken, bazıları da “En azından adam dürüst davrandı” diyerek Smith’e destek verdi.


Etiketler; #Shepard Smith

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×